TOM FORD Noir woda toaletowa 50ml

Wysyłka od 7,99 zł
Produkt został wycofany z oferty, zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą sklepu.

Tom Ford

0000054030

888066027472

0

Opis

Description

Tom Ford Noir to zapach o dominującej nucie orientalnej. Prezentuje nową odsłonę czerni. Tom Ford Noir ma delikatną, cytrusowo-ziołową kompozycję. Świetnie sprawdzi się jako codzienny zapach.

Dynamiczny, świeży, orzeźwiający.

Zapach otwierają energetyzujące cytrusy i świeża mięta. Serce zapachu tworzą aromaty ziołowo-orientalne, w których dominują przyprawy. Podstawą zapachu jest słodkie piżmo i akordy drzewne.

Nuta głowy: cytryna, cytrusy, mięta

Nuta serca: przyprawy, nuty orientalne, akordy ziołowe

Nuta bazy: piżmo, nuty drzewne

Flakon jest jasny i elegancki – kontrastuje z chłodnym i zmysłowym wnętrzem zapachu. Został stworzony, by podkreślić naturalną, niewystudiowaną pewność siebie. Stworzy wokół Ciebie atrakcyjną, zmysłową aurę.

Noir to woda toaletowa – w odróżnieniu od wody perfumowanej jest lżejsza i utrzymuje się na skórze przez kilka godzin – zawiera 5-10% olejków zapachowych.

Tom Ford to marka stworzona przez amerykańskiego projektanta mody, który wcześniej współpracował z Gucci i Yves Saint Laurent. Powstała w 2005 roku, szybko zyskała rozgłos i uznanie. Promują ją gwiazdy kina, m. in. Scarlett Johansson i Keira Knightley. Tom Ford szczególnie ceni perfumy, które według niego są czasem ważniejsze od samego stroju.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niego
Rodzaj produktuWody toaletowe
Pojemność41 - 50 ml
Nuty zapachoweOrientalne, Korzenne

Opinie

Napisz opinię

TOM FORD Noir woda toaletowa 50ml

TOM FORD Noir woda toaletowa 50ml

Produkty powiązane