Opis

Description

Ultraviolet to męski zapach z kategorii drzewno-orientalnej z silnym akordem zielonym. Ultraviolet to nowoczesny zapach odpowiedni na każdą okazję i porę roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Jacques Cavallier.

Zmysłowy, dynamiczny, zaskakujący.

Zapach otwierają zielone, orzeźwiające nuty kolendry i mięty. W sercu zapachu pojawia się ostry pieprz, korzenna wetyweria i zmysłowa ambra. Podstawę tworzą drzewno-ziołowe aromaty paczuli i mchu.

Nuta głowy: kolendra, mięta

Nuta serca: czarny pieprz, wetyweria, ambra

Nuta bazy: paczula, mech dębowy

Flakon perfum ma nowoczesny, nietypowy kształt. Jest stworzony ze szkła, metalu i silikonu – ulubionych materiałów charakterystycznych dla marki. Zapach aplikuje się naciskając na półokrągły bok butelki, który uwalnia więcej perfum niż tradycyjne atomizery.

Ultraviolet to woda toaletowa – w odróżnieniu od wody perfumowanej jest lżejsza i utrzymuje się na skórze przez kilka godzin – zawiera 5-10% olejków zapachowych.

Paco Rabanne to francuski projektant mody hiszpańskiego pochodzenia. Jego projekty wyróżniają się ekstrawagancją i wysoką jakością. Już kilka lat po stworzeniu pierwszej kolekcji odzieżowej Paco Rabanne wypuścił na rynek swoje pierwsze perfumy. Jednym z najbardziej rozpoznawalnych zapachów jest 1 Million z flakonem w kształcie sztabki złota.

Dane

Dane

Dla kogoDla niego
Rodzaj produktuWody toaletowe
Pojemność100ml
Nuty zapachoweOrientalne, Drzewne & szyprowe

PACO RABANNE Ultraviolet woda toaletowa 100ml

Wysyłka od 10,50 zł

143,91 zł

159,90 zł

143,91 zł za 100 ml

Brak produktu na stanie

Paco Rabanne

0000053965

3349666010518

0