AKASHI X-TREME CUT Grzebień 178mm 71239

Wysyłka od 7,99 zł

26,99 zł

Uwaga: Ostatnie sztuki!

Akashi

0000042299

4260130312640

3

Opis

Description

Grzebień podłużny, stosunkowo krótki i wypełniony ząbkami na całej długości to narzędzie niezbędne podczas strzyżenia, które pozwala szybko i łatwo oddzielić od siebie poszczególne pasma włosów. Dzięki wykonaniu z wyjątkowo odpornego włókna węglowego gwarantuje trwałe i pewne użytkowanie.

  • Zapobiega elektryzowaniu się włosów
  • Nie poddaje się wysokiej temperaturze aż do 2200C
  • Odporny na działanie kwasów i organicznych rozpuszczalników
  • Wygodny i stabilny do uchwycenia w dłoni
  • Nie podrażnia skóry głowy
  • Długość 178 mm

Włókno węglowe powstaje najczęściej w wyniku splotu wielu pojedynczych, wyjątkowo cienkich włókien organicznych pod względem chemicznym podobnych do grafitu. Pojedyncza nitka ma grubość 10 razy mniejszą niż ludzki włos, jednak w połączeniu tworzy materiał o niezwykłych właściwościach. Jest on bardzo wytrzymały, lekki i ma charakterystyczny, elegancki wygląd.

Polecamy wypróbowanie pozostałych produktów marki Akashi, które ze względu na podobne właściwości nie tylko ułatwią profesjonalną stylizację włosów, lecz także dadzą przyjemność przeprowadzania zabiegu każdemu styliście.

X-TREME CUT GmbH & Co. KG to firma założona w 2004 roku przez Haiko Fredricha, której początki sięgają rodzinnie prowadzonego i zarządzanego przedsiębiorstwa. Dzięki temu powstała marka Akashi sygnująca profesjonalne akcesoria fryzjerskie, w szczególności nożyczki do strzyżenia. Łącząc wieloletnie doświadczenie założyciela i jego współpracowników z innowacyjnymi technikami produkcji narzędzi fryzjerskich Akashi zajmuje mocną pozycję na rynku.

Dane

Dane

Dla kogo? Unisex
Rodzaj produktu Grzebienie
Pojemność 1 szt.
Rodzaj włosów Każdy rodzaj
Seria X-Treme Cut

Opinie

Napisz opinię

AKASHI X-TREME CUT  Grzebień 178mm 71239

AKASHI X-TREME CUT Grzebień 178mm 71239

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: