ARDELL INDIVIDUAL FLARE MEDIUM BLACK Kępki rzęs, średnie, czarne 56szt

Wysyłka od 7,99 zł
Produkt został wycofany z oferty, zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą sklepu.

0000039958

074764302106

0

Opis

Description

W opakowaniu znajduje się 56 sztuk czarnych i długich kępek rzęs. Są lekkie i elastyczne, dzięki czemu kępki pozwalają w dowolny sposób modelować oko i powiekę, niezależnie od budowy oka. Dzięki kępkom sztucznych rzęs twoje spojrzenie nabierze wyrazistości i seksapilu. Zastosowane na środku długości linii rzęs optyczne otwierają i powiększają oko. Węzełki, którymi kępki są zakończone optycznie sprawiają wrażenie kreski zrobionej eyelinerem, polecamy blendowanie ciemnym cieniem miejsca połączenia kępek z powieką. Przyklejone do zewnętrznego kącika podnoszą opadającą powiekę, sprawiają, że możemy osiągnąć efekt uwodzicielskiego spojrzenia.

  • 56 sztuk
  • Czarne, długie rzęsy
  • Około 12 mm
  • Lekkie i elastyczne
  • Łatwa aplikacja
  • Długo się utrzymują
  • Wykonane z wysokiej jakości materiału
  • Modelują oko i powiekę
  • Zapewniają uwodzicielskie spojrzenie
  • Efekt kreski zrobionej eyelinerem

Kępki zostały wykonane z odpowiednio spreparowanego włosa ludzkiego.

Sposób użycia: Kępki mocujemy możliwie najbliżej linii rzęs, do powieki i swoich naturalnych rzęs. Polecamy klej Ardell Lash Grip lub Ardell Duo – kleje elastyczne, lateksowe delikatnie zanurzając końcówkę kępki w kleju, przy użyciu pęsetki mocujemy do powieki między naturalne rzęsy. Polecamy również maskarę łączącą Ardell Lash Magic Mascara, która jeszcze bardziej podkreśli spójność rzęs doklejonych z naturalnymi, nie obciąży rzęs, jest rozpuszczalna w wodzie, co ułatwia demakijaż. Przy demakijażu delikatnie odrywamy kępkę sztucznych rzęs.

Rezultat: Kępki otwierają i powiększają oko. Sprawiają, że możemy osiągnąć efekt uwodzicielskiego spojrzenia.

W celu osiągnięcia najlepszych efektów, ze względu na zbliżone właściwości zaleca się stosowanie sztucznych rzęs z innymi akcesoriami marki Ardell.

Amerykańska Firma Ardell to znana na świecie marka, słynąca z produkcji najlepszych rzęs! Rzęsy dostępne w wielu wariantach, nie tylko kolorystycznych ale również uzależnionych od przeznaczenia. Znajdziecie w ofercie rzęsy do codziennego makijażu oka, jak również i na specjalne okazje. Ardell pozwala uzyskać niezwykły efekt w swoim domu.

Dane

Dane

Dla kogoDla niej
Ilośćod 20 szt.
Rodzaj produktuSztuczne rzęsy
Pojemność56szt.
SeriaIndividual

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: