ARDELL NATURAL LASHES 117 Black Sztuczne rzęsy na pasku

Wysyłka od 7,99 zł
Produkt został wycofany z oferty, zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą sklepu.

Ardell

0000039981

074764650054

0

Opis

Description

Rzęsy na pasku Ardell 117 Black są polecane do stosowania na co dzień lub na specjalne okazje. Rzęsy Ardell wyglądają naturalnie i są łatwe w zastosowaniu. 117 Black to model polecany do oczu małych, dużych, głęboko osadzonych i w kształcie migdała.

  • Rzęsy są łatwe w aplikacji
  • Są bardzo lekkie
  • Mają niewidoczny pasek
  • Można je stosować wielokrotnie
  • Dają efekt grubych i gęstych rzęs

Rzęsy Ardell wykonane są z naturalnych ludzkich włosów. Dzięki odpowiedniemu procesowi produkcji wyglądają naturalnie i dobrze komponują się z własnymi rzęsami. Zapewniają komfort noszenia. Model 117 Black ma bardzo gęsto ułożone włoski – z każdego węzełka wychodzi kilka włosków różnej długości.

Sposób użycia: Oczyścić powiekę i rzęsy. Przymierzyć czy sztuczne rzęsy pasują do naturalnej linii rzęs – jeśli nie, należy je przyciąć. Pasek pokryć cienką warstwą kleju. Odczekać 30 sekund aż klej osiądzie, po czym przykleić sztuczne rzęsy jak najbliżej naturalnej linii rzęs. Delikatnie docisnąć je opuszkami palców.

Rezultat: Czarne, gęste, długie, grube i wyraziste rzęsy.

Do aplikacji rzęs zalecamy użyć jednego z klejów do rzęs Ardell.

Ardell to amerykańska marka kosmetyczna, której domeną są produkty do stylizacji oczu, w szczególności sztuczne rzęsy. Różnorodność dostępnych kształtów i rozmiarów rzęs pozwoli dobrać je do makijażu codziennego, jak również okazjonalnego. W ofercie znajdziemy także akcesoria i kosmetyki do pielęgnacji i modelowania oprawy oczu oraz nowoczesne kleje do rzęs.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuSztuczne rzęsy
Strefa działaniaRzęsy
SeriaNaturalne

Opinie

Napisz opinię
ARDELL NATURAL LASHES 117 Black Sztuczne rzęsy na pasku

ARDELL NATURAL LASHES 117 Black Sztuczne rzęsy na pasku