ARDELL INDIVIDUAL FLARE LONG BLACK Kępki rzęs, długie, czarne 56szt

Wysyłka od 7,99 zł

11,69 zł

0,21 zł za 1 st.

Ardell

0000039959

074764303103

9

Opis

Description

W opakowaniu znajduje się 56 sztuk czarnych i długich kępek rzęs. Są lekkie i elastyczne, dzięki czemu kępki pozwalają w dowolny sposób modelować oko i powiekę, niezależnie od budowy oka. Dzięki kępkom sztucznych rzęs twoje spojrzenie nabierze wyrazistości i seksapilu. Zastosowane na środku długości linii rzęs optyczne otwierają i powiększają oko. Węzełki, którymi kępki są zakończone optycznie sprawiają wrażenie kreski zrobionej eyelinerem, polecamy blendowanie ciemnym cieniem miejsca połączenia kępek z powieką. Przyklejone do zewnętrznego kącika podnoszą opadającą powiekę, sprawiają, że możemy osiągnąć efekt uwodzicielskiego spojrzenia.

  • 56 sztuk
  • Czarne, długie rzęsy
  • Około 15 mm
  • Lekkie i elastyczne
  • Łatwa aplikacja
  • Długo się utrzymują
  • Wykonane z wysokiej jakości materiału
  • Modelują oko i powiekę
  • Zapewniają uwodzicielskie spojrzenie
  • Efekt kreski zrobionej eyelinerem

Kępki zostały wykonane z odpowiednio spreparowanego włosa ludzkiego.

Sposób użycia: Kępki mocujemy możliwie najbliżej linii rzęs, do powieki i swoich naturalnych rzęs. Polecamy klej Ardell Lash Grip lub Ardell Duo – kleje elastyczne, lateksowe delikatnie zanurzając końcówkę kępki w kleju, przy użyciu pęsetki mocujemy do powieki między naturalne rzęsy. Polecamy również maskarę łączącą Ardell Lash Magic Mascara, która jeszcze bardziej podkreśli spójność rzęs doklejonych z naturalnymi, nie obciąży rzęs, jest rozpuszczalna w wodzie, co ułatwia demakijaż. Przy demakijażu delikatnie odrywamy kępkę sztucznych rzęs.

Rezultat: Kępki otwierają i powiększają oko. Sprawiają, że możemy osiągnąć efekt uwodzicielskiego spojrzenia.

W celu osiągnięcia najlepszych efektów, ze względu na zbliżone właściwości zaleca się stosowanie sztucznych rzęs z innymi akcesoriami marki Ardell.

Amerykańska Firma Ardell to znana na świecie marka, słynąca z produkcji najlepszych rzęs! Rzęsy dostępne w wielu wariantach, nie tylko kolorystycznych ale również uzależnionych od przeznaczenia. Znajdziecie w ofercie rzęsy do codziennego makijażu oka, jak również i na specjalne okazje. Ardell pozwala uzyskać niezwykły efekt w swoim domu.

Dane

Dane

Dla kogo? Dla niej
Rodzaj produktu Sztuczne rzęsy
Pojemność od 20 szt.
Seria Individual

Opinie

Napisz opinię

ARDELL INDIVIDUAL FLARE LONG BLACK Kępki rzęs, długie, czarne 56szt

ARDELL INDIVIDUAL FLARE LONG BLACK Kępki rzęs, długie, czarne 56szt

Produkty powiązane