Opis

Description

Róż z linii L’Oreal Melon Dollar Baby to kosmetyk, który został stworzony do uwydatnienia policzków każdej z kobiet. Pięknie dopełnia makijaż stanowiąc jego bardzo przyciągający punkt. Po naniesieniu różu twarz uzyskuje bardzo promienny i świeży wygląd, na który z pewnością zwrócą uwagę wszyscy otaczający ludzie. Dzięki swoim unikatowym właściwościom róż może dodatkowo utrwalić cały makijaż, nawilżyć skórę jednocześnie stanowiąc płynne przejście z linii szczęki do oczu. Wyczucie stylu i elegancja – to właśnie zapewni oferowany kosmetyk.

  •          Utrwalenie
  •          Nawilżenie
  •          Idealnie wtapia się w skórę
  •          Matowe wykończenie
  •          Subtelnie podkreśla kości policzkowe twarzy
  •          Wysoka trwałość i wydajność

Dzięki bardzo dobremu składowi i pigmentacji produkt jest niezwykle trwały – już jego niewielka ilość wystarcza, aby efektywnie i na długi czas dopełnić makijaż.

Sposób użycia: Niewielką ilość kosmetyku delikatnie nałóż na szczyt kości policzkowych z użyciem pędzelka. Całość rozprowadź po powierzchni skóry.

Rezultat: Subtelne podkreślenie makijażu i kości policzkowych

L’Oreal Paris to francuska marka kosmetyków do makijażu oraz pielęgnacji włosów i ciała obecna w blisko 120 krajach świata. Filozofia marki opiera się na różnorodności i multietniczności, dlatego wszystkie produkty tworzone są z myślą o różnych kolorach i typach skóry i włosów. Produkty L’Oreal Paris bazują na najnowszych technologiach, dzięki czemu utrzymują wysoki poziom jakości i zapewniają luksusową pielęgnację na co dzień.

Dane

Dane

Dla kogoDla niej
Rodzaj produktuRóże
Pojemność9g
Rodzaj skóryKażdy rodzaj

L’OREAL PARIS MELON DOLLAR BABY Róż dla kobiet 03 Watermelon Addict 9g

Wysyłka od 10,50 zł
Nowy

29,59 zł

328,78 zł za 100 g

L’Oreal Paris

0000070782

3600523707157

9

Inne produkty z tej kategorii:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: