Opis

Description

Pomadka do ust z linii Infallible od L’Oreal jest niezwykle przydatnym kosmetykiem dla kobiet, który może być używany w dosłownie każdym miejscu. Usta kobiet, zwłaszcza w mroźne, bądź bardzo ciepłe dni potrzebują dodatkowego nawilżenia. W przeciwnym razie staną się suche i zaczną pękać – a do tego nie chciałaby dopuścić żadna kobieta. Długotrwała pomadka bardzo dobrze nawilży usta chroniąc je przed niesprzyjającymi warunkami środowiska. Jednocześnie nadaje ona koralową barwę powierzchni ust zapewniając im fantastyczny wygląd.

  •          Nawilża
  •          Pielęgnuje
  •          Nadaje kolor
  •          Chroni
  •          Podkreśla makijaż
  •          Zapewnia wygodę i funkcjonalność

Dodatek kwasu hialuronowego zapewnia najwyższy poziom nawilżenia, który utrzymuje się na ustach przez bardzo długi czas. Sam kolor może utrzymywać się, aż do 24 godzin! Produkt jest niezwykle funkcjonalny – z jednej strony oferuje pomadkę z wygodnym aplikatorem, a z drugiej końcówkę nadającą kolor.

Sposób użycia: Na usta nałóż pomadkę kolorową częścią aplikatora. Po wyschnięciu nanieś przeźroczysty balsam w celu utrwalenia efektu.

Rezultat: Piękny, długotrwały wygląd ust połączony z ich ochroną.

L’Oreal Paris to francuska marka kosmetyków do makijażu oraz pielęgnacji włosów i ciała obecna w blisko 120 krajach świata. Filozofia marki opiera się na różnorodności i multietniczności, dlatego wszystkie produkty tworzone są z myślą o różnych kolorach i typach skóry i włosów. Produkty L’Oreal Paris bazują na najnowszych technologiach, dzięki czemu utrzymują wysoki poziom jakości i zapewniają luksusową pielęgnację na co dzień.

Dane

Dane

Dla kogoDla niej
Rodzaj produktuPomady
Pojemność5,6ml
DziałanieKoloryzujące
SeriaInfallible

L'OREAL PARIS INFALLIBLE Długotrwała pomadka do ust 404 Corail Constant 5,6ml

Wysyłka od 10,50 zł
Nowy

31,00 zł

553,57 zł za 100 ml

Brak produktu na stanie

L’Oreal Paris

0000038299

3600522337133

0

Inne produkty z tej kategorii:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: