LUSSONI by Tools For Beauty, Pilnik do paznokci MYLAR, Trapez, 100/180, 20 szt.

Wysyłka od 7,99 zł

150,00 zł

7,50 zł za 1 st.

TOOLS FOR BEAUTY

0000065059

5903018917498

18

Opis

Description

Pilnik Lussoni jest wykonany z najwyższej jakości japońskiego materiału ściernego pokrytego powłoką z folii poliestrowej MYLAR. Jest to bardzo wytrzymały materiał odporny na uszkodzenia i wysokie temperatury, dlatego nie rozgrzewa paznokci klientki podczas piłowania. Zachowuje swoje właściwości nawet po miesiącach pracy.

Zalety:

  • Wodoodporny
  • 10-krotnie bardziej wytrzymały
  • Uniwersalny kształt i gradacja
  • Odporny na uszkodzenia i wysoką temperaturę
  • Nie pyli się podczas pracy
  • Łatwe mycie i dezynfekcja
  • Do paznokci naturalnych, utwardzanych i przedłużanych

Pilnik o gradacji 100/180 nadaje się do pracy z żelem, akrylem i hybrydą. Gradacja 100 jest odpowiednia do spiłowania warstwy żelu lub akrylu, a gradacja 180 do ostatecznego wykończenia masy utwardzanej oraz do wymodelowania kształtu płytki naturalnej.

Jak używać:

Podczas modelowania płytki pamiętaj o trzymaniu pilnika prostopadle do paznokcia. Staraj się piłować paznokcie w jedną stronę, aby zapobiec ich rozdwajaniu się. Unikaj także używania pilnika na mokrych płytkach, gdyż będą one giętkie i trudne do wymodelowania.

Lussoni to marka profesjonalnych akcesoriów do makijażu, włosów i paznokci opracowanych i zaprojektowanych we współpracy ze stylistami, wizażystami i fryzjerami. To produkty doskonałej jakości, które odpowiadają na potrzeby profesjonalistów oraz każdego, kto oczekuje rezultatów na najwyższym poziomie. Kolekcja Lussoni składa się funkcjonalnych akcesoriów o klasycznym, ponadczasowym designie, wykonanych z najwyższej jakości surowców.

Dane

Dane

Dla kogo?Unisex
Ilość16 - 20 szt.
Rodzaj produktuPilniki
SeriaLUSSONI

Opinie

Napisz opinię
LUSSONI by Tools For Beauty, Pilnik do paznokci MYLAR, Trapez, 100/180, 20 szt.

LUSSONI by Tools For Beauty, Pilnik do paznokci MYLAR, Trapez, 100/180, 20 szt.

pilnik

Produkty powiązane