Opis

Description

Pilnik polecany do użytku w pielęgnacji domowej lub profesjonalnej. Może służyć zarówno do modelowania kształtu paznokci naturalnych, jak i spiłowywania masy żelowej i akrylowej na paznokciach przedłużanych.

  • Wygięty kształt ułatwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc
  • Niweluje ryzyko uszkodzenia skórek
  • Dwustronna powierzchnia ścierająca
  • Trwały materiał

Gradacja 100/180 oznacza, że jest to pilnik średnioziarnisty. Strona drobnoziarnista (180) sprawdzi się przy modelowaniu kształtu paznokci lub matowieniu płytki, a średnioziarnista (100) jest odpowiednia do pracy na paznokciach sztucznych, masie żelowej i akrylowej.

Sposób użycia: Poleca się piłowanie paznokcia w jednym kierunku, w miarę długimi pociągnięciami pilnika pod kątem 45 stopni. Prostopadłe, wielokierunkowe piłowanie powoduje ryzyko rozwarstwiania i łamliwości płytki paznokciowej.

Rezultat: Bezpiecznie wypielęgnowane i wygładzone paznokcie.

Semilac to polska marka stworzona przez firmę Diamond Cosmetics, która jest producentem profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji i stylizacji paznokci. Stworzona z myślą o upiększaniu wyglądu dłoni zapewnia jednocześnie bezpieczeństwo zabiegów kosmetycznych i dbałość o zachowanie dobrej kondycji ogólnej paznokci.

Dane

Dane

Dla kogoDla niej
Ilość1 szt.
Rodzaj produktuPilniki

SEMILAC Pilnik banana 100/180

Wysyłka od 12,99 zł
Darmowa wysyłka już od 199zł

Produkt został wycofany z oferty, zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą sklepu.

0000023974

5901867979766

0

Inne produkty z tej kategorii:

Klienci, którzy zakupili ten produkt, kupili również: