WELLA SP SMOOTHEN Infusion Esencja wygładzająca 6 x 5ml

Wysyłka od 7,99 zł

86,99 zł

289,97 zł za 100 ml

Wella SP

0000002340

4015600087050

6

Opis

Description

Esencja wygładzająca z serii Smoothen od Wella SP to idealny produkt dla włosów grubych, kręconych i niezdyscyplinowanych wymagających wygładzenia i większej kontroli.

Nowa koncepcja pielęgnacji pozwala na łączenie ampułek z maskami Wella SP, co daje możliwość stworzenia indywidualnej kuracji dla włosów. Zastosowana formuła Cashmere Complex zawierająca wyciąg z kaszmiru i olejku z awokado, wygładza i odżywia włosy. W rezultacie włosy stają się bardziej zdyscyplinowane, ich powierzchnia jest gładka.

Fryzura jest łatwiejsza do ułożenia i rozczesania, a włosy nie puszą się.

Aplikacja/Sposób użycia:

Ampułkę Infusion (5 ml) połączyć z dowolną maską (25 ml) nanieść na wilgotne włosy i masować, pozostawić na 10 min. Następnie spłukać obficie wodą.

Wella Professionals to marka istniejąca od ponad 135 lat. Od początku specjalizuje się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. W jej ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty do użytku profesjonalnego oraz domowego. Zaawanasowane technologie stosowane podczas produkcji ułatwiają aplikację kosmetyków i sprawiają, że pielęgnacja włosów staje się prosta, przyjemna i skuteczna.

Dane

Dane

Dla kogo? Dla niej
Rodzaj produktu Emulsje
Pojemność 21 - 30 ml
Cechy specjalne Do spłukiwania
Rodzaj włosów Puszące się
Działanie Wygładzające, Dyscyplinujące
Seria Smoothen

Opinie

Napisz opinię

WELLA SP SMOOTHEN Infusion Esencja wygładzająca 6 x 5ml

WELLA SP SMOOTHEN Infusion Esencja wygładzająca 6 x 5ml

Produkty powiązane