TOM FORD Noir woda toaletowa 50ml

Wysyłka już od 7,99 zł
Promocja -20,00 zł

179,99 zł

199,99 zł

Tom Ford

0000054030

888066027472

4

Opis

Description

Tom Ford Noir to zapach o dominującej nucie orientalnej. Prezentuje nową odsłonę czerni. Tom Ford Noir ma delikatną, cytrusowo-ziołową kompozycję. Świetnie sprawdzi się jako codzienny zapach.

Dynamiczny, świeży, orzeźwiający.

Zapach otwierają energetyzujące cytrusy i świeża mięta. Serce zapachu tworzą aromaty ziołowo-orientalne, w których dominują przyprawy. Podstawą zapachu jest słodkie piżmo i akordy drzewne.

Nuta głowy: cytryna, cytrusy, mięta

Nuta serca: przyprawy, nuty orientalne, akordy ziołowe

Nuta bazy: piżmo, nuty drzewne

Flakon jest jasny i elegancki – kontrastuje z chłodnym i zmysłowym wnętrzem zapachu. Został stworzony, by podkreślić naturalną, niewystudiowaną pewność siebie. Stworzy wokół Ciebie atrakcyjną, zmysłową aurę.

Noir to woda toaletowa – w odróżnieniu od wody perfumowanej jest lżejsza i utrzymuje się na skórze przez kilka godzin – zawiera 5-10% olejków zapachowych.

Tom Ford to marka stworzona przez amerykańskiego projektanta mody, który wcześniej współpracował z Gucci i Yves Saint Laurent. Powstała w 2005 roku, szybko zyskała rozgłos i uznanie. Promują ją gwiazdy kina, m. in. Scarlett Johansson i Keira Knightley. Tom Ford szczególnie ceni perfumy, które według niego są czasem ważniejsze od samego stroju.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niego
Rodzaj produktuWody toaletowe
Pojemnośćdo 100 ml
Nuty zapachoweKorzenne, Orientalne

Opinie

Napisz opinię

TOM FORD Noir woda toaletowa 50ml

TOM FORD Noir woda toaletowa 50ml

Produkty powiązane