DEAR BARBER MATTIFIER Travel Edition Matująca pasta do stylizacji włosów 20g

Wysyłka od 7,99 zł
Produkt został wycofany z oferty, zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą sklepu.

Dear Barber

0000031796

5014147001498

0

Opis

Description

Mocno utrwalająca pasta do stylizacji włosów przeznaczona jest do stosowania do każdego rodzaju włosów. Polecana, gdy pragnie się uzyskać fryzurę wyjątkowo mocno utrwaloną i bardzo trwałą. Dzięki stworzeniu na bazie wody pasta ma lekką konsystencję i nie obciąża włosów.

  • Utrwalenie na poziomie 3 z 4
  • Nabłyszczenie na poziomie 1 z 4
  • Elastycznie utrwala i nadaje mocną strukturę
  • Zapewnia matowe wykończenie
  • Zwiększa objętość włosów
  • Pozwala tworzyć separacje na włosach

Zawiera wosk pszczeli i wosk carnuba, które doskonale utrwalają włosy nadając im jednolitą, trwałą strukturę. Jednocześnie włosy zachowują elastyczność i pasta nie tworzy efektu chełmu. Konsystencja pasty pozwala na tworzenie wyrazistych podziałów na włosach, dzięki czemu fryzura może zyskać dowolny, pożądany kształt. Dodatkowo włosy stają się grubsze i zyskują większą objętość.

Sposób użycia: Krem nakładać na suche włosy. Rozprowadzać przy pomocy dłoni lub grzebienia w zależności od pożądanych efektów stylizacji.

Rezultat: Mocno utrwalone, matowe, pogrubione włosy.

Polecamy skorzystanie z pozostałych produktów marki Dear Barber w celu uzupełnienia codziennej pielęgnacji brody, wąsów i włosów.

Dear Barber Professional Haircare to angielska marka oferująca luksusowe produkty do pielęgnacji i stylizacji włosów, wąsów oraz brody. Misją firmy jest dbałość o najwyższą jakość tworzonych kosmetyków oraz utrzymywanie wysokiego poziomu estetyki produktów. Marka jest kierowana dla mężczyzn nowoczesnych i otwartych, przywiązujących jednak dużą wagę do tradycji i klasyki. Dear Barber stanowi odpowiedź na potrzeby współczesnych mężczyzn oczekujących od kosmetyków pielęgnacyjnych profesjonalizmu i dobrego smaku. Pozwala podkreślić własną indywidualność.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niego
Rodzaj produktuPasty
Pojemność11 - 20 g
Rodzaj włosówKażdy rodzaj
DziałanieModelujące, Stylizujące
WykończenieBłyszczące
Stopień utrwaleniaMocny

Opinie

Napisz opinię
DEAR BARBER MATTIFIER Travel Edition Matująca pasta do stylizacji włosów 20g

DEAR BARBER MATTIFIER Travel Edition Matująca pasta do stylizacji włosów 20g

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: