SEXY HAIR STYLE Hard Up Bardzo mocny żel do stylizacji włosów 500ml

Wysyłka od 7,99 zł
Produkt został wycofany z oferty, zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą sklepu.

0000015214

646630013012

0

Opis

Description

Żel do stylizacji Sexy Hair Hard Up bardzo mocno utrwala i nabłyszcza włosy. Żel Sexy Hair umożliwia tworzenie różnych fryzur – od gładkich po zmierzwione. Jest odpowiedni do każdego rodzaju włosów. Dzięki niemu fryzura utrzyma się przez cały dzień.

  • Maksymalnie utrwala włosy
  • Nadaje błyszczące wykończenie
  • Pozwala na tworzenie wielu fryzur
  • Nie jest widoczny na włosach

Zawiera mikę – naturalny pigment, który rozświetla włosy oraz dwutlenek tytanu – naturalny filtr przeciwsłoneczny, który dodatkowo nadaje włosom połysk.

Sposób użycia: Żel zaaplikować na suche lub wilgotne włosy i modelować je wedle uznania. Stosowany na wilgotne włosy pozwala wyrzeźbić fryzurę i nadać jej gładkie wykończenie. Stosowany na włosy suche pozwala uzyskać efekt zmierzwionej, potarganej fryzury.

Rezultat: Bardzo trwała, lśniąca, wyrazista fryzura.

Rekomendujemy jednoczesne stosowanie pozostałych produktów Sexy Hair dostosowanych do potrzeb włosów w celu uzupełnienia codziennej pielęgnacji i stylizacji.

Sexy Hair to amerykańska marka fryzjerska stworzona przed Michael’a O’Rourke’a. Jej produkty od początku wyróżniały się na rynku dzięki żywym, czerwonym opakowaniom. Podstawowy cel marki opiera się na dostarczeniu kosmetyków, które dadzą możliwość wyrażenia siebie poprzez fryzurę. Każdy z nich pozwala zyskać więcej – objętości, loków, struktury. Pozwala czuć się seksownie każdej kobiecie.

Dane

Dane

Dla kogo?Unisex
Rodzaj produktuŻele
Pojemność401 - 500 ml
Rodzaj włosówKażdy rodzaj
DziałanieStylizujące, Modelujące
WykończenieBłyszczące
Stopień utrwaleniaBardzo mocny

Opinie

Napisz opinię
SEXY HAIR STYLE Hard Up Bardzo mocny żel do stylizacji włosów 500ml

SEXY HAIR STYLE Hard Up Bardzo mocny żel do stylizacji włosów 500ml

Produkty powiązane