JAGUAR ERGO PRE STYLE Nożyczki do strzyżenia 5,5’’ 82255

Wysyłka od 7,99 zł

134,49 zł

134,49 zł za 1 st.

Brak produktu na stanie

Jaguar

0000040352

4030363101584

0

Opis

Description

Nożyczki do strzyżenia to podstawowe narzędzie pracy fryzjera, a także główny atrybut z nim kojarzony. Dobre nożyczki muszą jednak spełniać kilka funkcji, aby dawały właściwy komfort pracy: muszą być wytrzymałe, wygodne w użytku oraz mieć trwałe ostrza. Produkty Jaguar stanowią odpowiedź na te potrzeby.

  • Rozmiar 5,5’’
  • Odpowiedni balans narzędzia
  • Ergonomiczny, wygodny kształt
  • Dostosowane do budowy dłoni i kciuka
  • Umożliwiają utrzymanie rozluźnionej pozycji dłoni
  • Mają satynowe wykończenie

Nożyczki Jaguar są wyjątkowo wytrzymałe dzięki technologii FRIODUR- procesowi hartowania stali w -1800C, która sprawia, że bardzo długo utrzymują one swoją ostrość i solidność na tym samym, wysokim poziomie. Ponadto unikalne procedury szlifowania, skręcania, gięcia i obrabiania materiału bazowego powodują, że nożyczki dają ogromny komfort strzyżenia i doskonałą wygodę użytkowania przez stylistę.

Polecamy skorzystanie z pozostałych produktów znajdujących się w ofercie Jaguar, które nieporównywalnie ułatwią i zwiększą efektywność pracy fryzjerskiej.

Jaguar to istniejąca od ponad 80 lat firma produkująca profesjonalne akcesoria fryzjerskie, najbardziej znana z wysokiej jakości nożyczek do strzyżenia włosów. Przez ostatnie dekady działalności firma rozwijała swoją linię produkcyjną wzbogacając ofertę o innowacyjne technologie produkcji narzędzi fryzjerskich oraz poszerzając dystrybucję na zasięg globalny.

Dane

Dane

Ilość1 szt.
Dla kogo?Unisex
Rodzaj produktuNożyczki
Rodzaj włosówKażdy rodzaj
SeriaErgo Pre Style

Opinie

Napisz opinię
JAGUAR ERGO PRE STYLE Nożyczki do strzyżenia 5,5’’ 82255

JAGUAR ERGO PRE STYLE Nożyczki do strzyżenia 5,5’’ 82255

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: