JAGUAR JAY 2 Nożyczki do strzyżenia 5,5’’ 055

Wysyłka od 7,99 zł
Produkt został wycofany z oferty, zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą sklepu.

Jaguar

0000040349

4030363119954

0

Opis

Description

Nożyczki do strzyżenia to podstawowe narzędzie pracy fryzjera, a także główny atrybut z nim kojarzony. Dobre nożyczki muszą jednak spełniać kilka funkcji, aby dawały właściwy komfort pracy: muszą być wytrzymałe, wygodne w użytku oraz mieć trwałe ostrza. Produkty Jaguar stanowią odpowiedź na te potrzeby.

  • Rozmiar 5,5’’
  • Zrównoważony design
  • Kształt dopasowany do budowy dłoni i kciuka
  • Umożliwiają utrzymanie rozluźnionej pozycji dłoni
  • Srebrny kolor
  • Czarne obręcze na palce
  • Usuwalna część do opierania kciuka

Nożyczki Jaguar są wyjątkowo wytrzymałe dzięki technologii FRIODUR- procesowi hartowania stali w -1800C, która sprawia, że bardzo długo utrzymują one swoją ostrość i solidność na tym samym, wysokim poziomie. Ponadto unikalne procedury szlifowania, skręcania, gięcia i obrabiania materiału bazowego powodują, że nożyczki dają ogromny komfort strzyżenia i doskonałą wygodę użytkowania przez stylistę.

Polecamy skorzystanie z pozostałych produktów znajdujących się w ofercie Jaguar, które nieporównywalnie ułatwią i zwiększą efektywność pracy fryzjerskiej.

Jaguar to istniejąca od ponad 80 lat firma produkująca profesjonalne akcesoria fryzjerskie, najbardziej znana z wysokiej jakości nożyczek do strzyżenia włosów. Przez ostatnie dekady działalności firma rozwijała swoją linię produkcyjną wzbogacając ofertę o innowacyjne technologie produkcji narzędzi fryzjerskich oraz poszerzając dystrybucję na zasięg globalny.

Dane

Dane

Dla kogo?Unisex
Rodzaj produktuNożyczki
Pojemność1 szt.
Rodzaj włosówKażdy rodzaj
SeriaJay 2

Opinie

Napisz opinię
JAGUAR JAY 2 Nożyczki do strzyżenia 5,5’’ 055

JAGUAR JAY 2 Nożyczki do strzyżenia 5,5’’ 055

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: