SEMILAC SMART Tytan żel o średniej gęstości 5ml

Wysyłka już od 7,99 zł
Produkt został wycofany z oferty, zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą sklepu.

Semilac

0000047990

59058748

Opis

Description

SEMILAC SMART Tytan posiada nową ulepszoną formułę, która ułatwia i przyspiesza pracę na formie. Jest to żel o średniej gęstości, dzięki której łatwiej nad nim zapanować podczas pracy. Czas utwardzania w lampie LED 6W to 45+60 sek., w lampie LED 36W – 2x30 sek., a w lampie UV 36W – 120 sek.

  • Posiada ulepszoną formułę
  • Samopoziomujący
  • Utwardza się zarówno w systemie UV jak i LED
  • Gwarantuje mocne i trwałe paznokcie
  • Bardzo wygodny w użyciu
  • Posiada średnio gęstą konsystencję
  • Zapewnia wysoki komfort pracy
  • Nie spływa z płytki paznokcia

W przypadku żeli do metody trójfazowej potrzebujesz kilku żeli, do każdej warstwy po jednym. Jeden podkładowy, drugi budujący oraz trzeci wykończeniowy Gloss.

Sposób użycia: Podczas nakładania żeli trójfazowych, staraj się zawsze aplikować żel zaczynając od skórek, jednocześnie nie zalewając ich. Kolejne warstwy nakładaj jedna na drugą. Natomiast wymodelowanie krzywej C, następuje dopiero, gdy opiłowujemy paznokcie blokiem.

Efekt: Mocne, trwałe i nieskazitelnie wyglądające paznokcie na długo.

Linia SEMILAC SMART to żele samopoziomujące o bardzo dobrej przyczepności, które zapewniają trwałą stylizację paznokci. Linia polecana szczególnie dla osób zaczynających przygodę z żelami ze względu na łatwość aplikacji.

Semilac to polska marka stworzona przez firmę Diamond Cosmetics, która jest producentem profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji i stylizacji paznokci. Stworzona z myślą o upiększaniu wyglądu dłoni zapewnia jednocześnie bezpieczeństwo zabiegów kosmetycznych i dbałość o zachowanie dobrej kondycji ogólnej paznokci.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuŻele
Pojemnośćdo 10 ml

Opinie

Napisz opinię

SEMILAC SMART Tytan żel o średniej gęstości 5ml

SEMILAC SMART Tytan żel o średniej gęstości 5ml

Produkty powiązane