SEMILAC EXPERT NATURAL Konstrukcyjny żel w naturalnym kolorze 5ml

Wysyłka już od 7,99 zł
Produkt został wycofany z oferty, zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą sklepu.

Semilac

0000047981

59058717

Opis

Description

Konstrukcyjny żel o gęstej konsystencji i lekko różowym zabarwieniu. Zapewnia bardzo dobrą przyczepność do naturalnej płytki paznokcia, a dzięki lekko różowej barwie tuszuje przebarwienia i poprawia jej koloryt. Nie zaleca się stosowania żelu do przedłużania paznokci, ponieważ jest on przeznaczony do utwardzania płytki paznokcia na naturalnej długości oraz wzmacniania jej. Gęsta konsystencja pozwala na precyzyjną kontrolę żelu podczas aplikacji. Przeznaczony do metody trójfazowej, wymaga użycia Power Base. Czas utwardzania w lampie LED 6W to 45+60 sek., w lampie LED 36W – 2x30 sek., a w lampie UV 36W – 120 sek.

  • 3-fazow żel konstrukcyjny
  • Gęsty o lekko różowym zabarwieniu
  • Nie jest samopoziomujący
  • Wzmacnia i utwardza naturalną płytkę
  • Poprawia koloryt płytki
  • Utwardza się zarówno w systemie UV jak i LED
  • Odporny na uszkodzenia mechaniczne
  • Niezalecany do przedłużania paznokci

W przypadku żeli do metody trójfazowej potrzebujesz kilku żeli, do każdej warstwy po jednym. Jeden podkładowy, drugi budujący oraz trzeci wykończeniowy Gloss.

Sposób użycia: Podczas nakładania żeli trójfazowych, staraj się zawsze aplikować żel zaczynając od skórek, jednocześnie nie zalewając ich. Kolejne warstwy nakładaj jedna na drugą. Natomiast wymodelowanie krzywej C, następuje dopiero, gdy opiłowujemy paznokcie blokiem.

Efekt: Mocne, trwałe i nieskazitelnie wyglądające paznokcie na długo.

Linia SEMILAC EXPERT to linia najwyższej jakości żeli utwardzanych zarówno przy pomocy lampy UV jak i LED. Przeznaczone są do metody trójfazowej. Żele tworzą na paznokciach silną konstrukcję odporną na uszkodzenia mechaniczne.

Semilac to polska marka stworzona przez firmę Diamond Cosmetics, która jest producentem profesjonalnych kosmetyków i akcesoriów do pielęgnacji i stylizacji paznokci. Stworzona z myślą o upiększaniu wyglądu dłoni zapewnia jednocześnie bezpieczeństwo zabiegów kosmetycznych i dbałość o zachowanie dobrej kondycji ogólnej paznokci.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuŻele
Pojemnośćdo 10 ml
SeriaEXPERT

Opinie

Napisz opinię

SEMILAC EXPERT NATURAL Konstrukcyjny żel w naturalnym kolorze 5ml

SEMILAC EXPERT NATURAL Konstrukcyjny żel w naturalnym kolorze 5ml

Produkty powiązane