WUNDER2 WUNDEREXTENSIONS MASCARA Wydłużający tusz do rzęs 8g

0000048844

New product

Wydłużający rzęsy WUNDEREXTENSIONS utrzymuje się nawet przez 3 dni, już nigdy nie będziesz więc mieć bezbarwnych, zmęczonych oczu. Świeże i gładkie rzęsy codziennie i przez cały dzień. Tusz do rzęs zapewnia równomierne rozdzielenie i pięknie podkreślone rzęsy.

Więcej szczegółów

96,00 zł

Dostępnych: 16 szt.

- +

 
Więcej informacji

Wraz z wiekiem nawet najpiękniejsze rzęsy zaczynają się przerzedzać i tracić wyrazistość. Teraz kobiety mogą mieć rzęsy, o których zawsze marzyły – rano, w południe i wieczorem. Wydłużający rzęsy WUNDEREXTENSIONS utrzymuje się nawet przez 3 dni, już nigdy nie będziesz więc mieć bezbarwnych, zmęczonych oczu. Świeże i gładkie rzęsy codziennie i przez cały dzień. Tusz do rzęs zapewnia równomierne rozdzielenie i pięknie podkreślone rzęsy. Dociera do każdej rzęsy. Rzęsy stają się zwielokrotnione i pokryte czarną zasłoną.

  • Trójwymiarowe minicząsteczki wydłużająco – przyciemniające
  • Nie kruszy się i nie pozostawia grudek
  • Utrzymuje się na rzęsach przez 3 dni
  • Zapewnia świeże i gładkie rzęsy
  • Zapewnia równomierne rozdzielenie
  • Zastrzeżona receptura PermaFix
  • Bezpieczna alternatywa dla farbowania rzęs

Ten przełomowy tusz do rzęs zawiera specjalnie przygotowane pigmenty połączone z trójwymiarowymi minicząsteczkami wydłużającymi i przyciemniającymi, umieszczonymi w żelu PermaFix, wyłącznemu rozwiązaniu WUNDER2.

Sposób użycia: Nakładaj tusz od nasady rzęs aż po same końce, wykonując przy tym delikatny ruch „zygzag”, aby dokładnie pokryć i rozdzielić rzęsy. Dla uzyskania jeszcze mocniejszego efektu powtórz czynność. Aby zachować dobrą jakość produktu, pamiętaj o zakręcaniu flakonu.

Rezultat: Efekty jego stosowania to piękne, naturalne, ciemniejsze i podkreślone rzęsy od nasady aż po same końce.

Ze względu na zbliżony skład i właściwości, zaleca się uzupełnienie pielęgnacji produktami komplementarnymi z tej samej serii.

Zapewnij sobie wyraziste spojrzenie niezależnie od warunków. Bazując na najnowocześniejszych technologiach niemiecka marka WUNDER2 stworzyła niezwykle trwałe i komfortowe kosmetyki do makijażu, dzięki którym Twoja skóra wygląda naturalnie i promiennie – wszystko to w formie łatwych w stosowaniu, kompleksowych rozwiązań, które dają efekt w mniej niż 2 minuty. 

 
Cechy produktu
Strefa działania Rzęsy
Pojemnosc_przeliczeniowa 8
 
Informacje o dostawie
CZAS REALIZACJI
Dokładamy wszelkich starań, aby zamówienia były wysyłane do 48h
po zaksięgowaniu wpłaty
(+ czas dostawy).
CZAS DOSTAWY
24h kurier GLS
24h-48h Paczkomat InPost
48h Kurier Poczta Polska
3-7 dni List Polecony Poczta Polska

ZWROTY
Bezpieczne zakupy
z możliwością zwrotu
do 14 dni.

Inne produkty w tej samej kategorii - 30

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również:

Menu