CECE OF SWEDEN PERIOXIDE CREAM Utleniacz w kremie 12% (40 vol) 1000ml

Wysyłka od 7,99 zł

18,99 zł

Uwaga: Ostatnie sztuki!

CeCe of Sweden

0000032363

5907506520030

5

Opis

Description

Utleniacz w kremie przeznaczony do użytku podczas przeprowadzania zabiegu koloryzacji rozjaśniającej włosy. Odpowiedni do stosowania w warunkach profesjonalnych.

  • Dostępny w czterech rodzajach zależnie od pożądanego efektu
  • Niskie pH o wartości 2,5-3,5
  • Łatwa w zastosowaniu do farb i proszków do rozjaśniania
  • Stabilizowana, bezpieczna formuła
  • Umożliwia uzyskanie głębokiej i intensywnej koloryzacji

Procent stężenia stosowanego utleniacza powinien być uzależniony od planowanego efektu rozjaśnienia włosów. Oksydant o wartości 3% uwalnia ok. 10% tlenu rozjaśniając kolor włosów o 1 ton, natomiast kolejne stężenia rozjaśniają włosy kolejno o 2, 3 lub 4 tony.

Sposób użycia: Utleniacz w kremie oraz odpowiedni rozjaśniacz marki CeCe of Sweden dokładnie rozmieszać w odpowiednich proporcjach do uzyskania jednolitej konsystencji. Mieszankę nanieść na całe włosy lub wybrane pasma przy pomocy pędzelka. Pozostawić na włosach zależnie od pożądanego efektu rozjaśnienia. Spłukać dokładnie ciepłą wodą, a następnie umyć je szamponem i odżywką oraz wystylizować wedle uznania.

Rezultat: Skuteczna, profesjonalna i trwała koloryzacja włosów.

Poleca się jednoczesne stosowanie do zabiegu rozjaśniania farb i rozjaśniaczy marki CeCe of Sweden, które dzięki zbliżonym właściwościom pozwolą uzyskać zadowalający, długotrwały efekt.

Marka kosmetyków szwedzkich CeCe of Sweden oferuje profesjonalne produkty fryzjerskie do pielęgnacji i stylizacji włosów. Zastosowanie innowacyjnych technologii produkcji i starannie dobranych składników pochodzenia roślinnego gwarantuje skuteczną i bezpieczną pielęgnację.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuOksydanty
Pojemność601 - 1000 ml
SeriaCOLOR CREME

Opinie

Napisz opinię

CECE OF SWEDEN PERIOXIDE CREAM Utleniacz w kremie 12% (40 vol) 1000ml

CECE OF SWEDEN PERIOXIDE CREAM Utleniacz w kremie 12% (40 vol) 1000ml

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: