AKASHI X-TREME CUT Zestaw 8 klipsów do włosów 12cm ZC-BK01

Wysyłka od 7,99 zł
Produkt został wycofany z oferty, zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą sklepu.

Akashi

0000042346

4260130311377

0

Opis

Description

Prezentowany zestaw klipsów do włosów oferuje akcesoria pomocne podczas wielu działań fryzjerskich: mogą służyć do oddzielania i podpinania poszczególnych partii włosów podczas ich strzyżenia lub układania. Dzięki wykonaniu z wyjątkowo trwałego materiału- włókna węglowego- mogą długo posłużyć w salonie fryzjerskim.

  • 8 klipsów w zestawie
  • Długość 12 cm
  • Czarny kolor
  • Mocne i wytrzymałe

Włókno węglowe powstaje najczęściej w wyniku splotu wielu pojedynczych, wyjątkowo cienkich włókien organicznych pod względem chemicznym podobnych do grafitu. Pojedyncza nitka ma grubość 10 razy mniejszą niż ludzki włos, jednak w połączeniu tworzy materiał o niezwykłych właściwościach. Jest on bardzo wytrzymały, lekki i ma charakterystyczny, elegancki wygląd.

Polecamy wypróbowanie pozostałych produktów marki Akashi, które ze względu na podobne właściwości nie tylko ułatwią profesjonalną stylizację włosów, lecz także dadzą przyjemność przeprowadzania zabiegu każdemu styliście.

X-TREME CUT GmbH & Co. KG to firma założona w 2004 roku przez Haiko Fredricha, której początki sięgają rodzinnie prowadzonego i zarządzanego przedsiębiorstwa. Dzięki temu powstała marka Akashi sygnująca profesjonalne akcesoria fryzjerskie, w szczególności nożyczki do strzyżenia. Łącząc wieloletnie doświadczenie założyciela i jego współpracowników z innowacyjnymi technikami produkcji narzędzi fryzjerskich Akashi zajmuje mocną pozycję na rynku.

Dane

Dane

Ilość6 - 10 szt.
Dla kogo?Unisex
Rodzaj produktuZestawy, Klipsy
Rodzaj włosówKażdy rodzaj
SeriaX-Treme Cut

Opinie

Napisz opinię
AKASHI X-TREME CUT Zestaw 8 klipsów do włosów 12cm ZC-BK01

AKASHI X-TREME CUT Zestaw 8 klipsów do włosów 12cm ZC-BK01

Produkty powiązane