WELLA PROFESSIONALS KOLESTON Innosense Farba 60ml

Wysyłka już od 7,99 zł

29,29 zł

1,22 zł za 100 ml
Zobacz wszystkie 17

Wella Professionals

0000050763

00013055

999

Opis

Description

Farba przeznaczona do koloryzacji włosów, odpowiednia do każdego ich rodzaju, również włosów siwych. Polecana do użytku w warunkach profesjonalnych. Dzięki zawartości delikatnych składników jest bezpieczna dla skóry głowy i nie powoduje ryzyka wystąpienia podrażnień.

  • Zmiana koloru włosów do 3 tonów
  • Intensywny, nasycony kolor włosów
  • Idealne pokrycie siwych pasm
  • Naturalny, lśniący blask
  • Delikatny, kwiatowy zapach

Zawiera opatentowaną molekułę ME+, której pigment ma właściwości minimalizujące ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej w wyniku koloryzacji włosów. Dodatkowo mniejsza zawartość perfumatów gwarantuje brak podrażnień podczas aplikacji produktu i podnosi bezpieczeństwo zabiegu.

Sposób użycia: W niemetalowej miseczce sporządzić mieszaninę farby i oksydantu w proporcji 1:1. Następnie równomiernie nałożyć na włosy pasmo po paśmie. Pozostawić na włosach na czas uzależniony od pożądanego efektu, po czym dokładnie spłukać. Podczas zabiegu należy zabezpieczyć dłonie rękawiczkami ochronnymi.

Rezultat: Delikatna, profesjonalna, bezpieczna i trwała koloryzacja włosów.

Do przeprowadzenia zabiegu koloryzacji niezbędne jest zastosowanie oksydantu Welloxon.

Wella Professionals to marka istniejąca od ponad 135 lat. Od początku specjalizuje się w produkcji kosmetyków do pielęgnacji, stylizacji i koloryzacji włosów. W jej ofercie znajdują się wysokiej jakości produkty do użytku profesjonalnego oraz domowego. Zaawanasowane technologie stosowane podczas produkcji ułatwiają aplikację kosmetyków i sprawiają, że pielęgnacja włosów staje się prosta, przyjemna i skuteczna.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuFarby trwałe
Pojemność51 - 60 ml
SeriaKoleston Perfect

Opinie

Napisz opinię

WELLA PROFESSIONALS KOLESTON Innosense Farba 60ml

WELLA PROFESSIONALS KOLESTON Innosense Farba 60ml

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: