CECE OF SWEDEN Color Creme Farba w kremie do włosów 125ml

Wysyłka od 7,99 zł
Promocja

20,20 zł

16,16 zł za 100 ml
vedi tutto 55

CeCe of Sweden

0000050732

00011761

11761

Opis

Description

Farby Cece gwarantują efekt wymarzonego i długotrwałego koloru. Odrosty stają się niewidoczne, a siwe włosy w całości pokryte. Dodatkowo, skóra głowy jest pod ciągłą ochroną dzięki specjalnie dobranym składnikom. Farba posiada kremową konsystencję, dzięki czemu jej aplikacja jest łatwa i przyjemna. Farby gwarantują rozjaśnienie do 5 tonów.

  • Zawiera witaminę C
  • Wydajne
  • Chroni skórę głowy
  • Łatwa i przyjemna aplikacja
  • Farba utrzymuje się na włosach przez długi czas
  • Szeroka paleta barw
  • Rozjaśnienie do 5 tonów
  • Perfekcyjne pokrycie siwych włosów

Farby Cece bogate są w witaminę C, która sprawia, że włosy odzyskują blask, jedwabistą miękkość i naturalny oraz zdrowy wygląd.

Sposób użycia: W niemetalowej miseczce wymieszać farbę z utleniaczem w proporcjach 1:1 (np. 50ml farby : 50ml utleniacza). Można zwiększyć ilość wody utlenionej (maksimum 1:2) - powstały w rezultacie kolor będzie jaśniejszy od próbki przedstawionej w palecie kolorów. Wymieszaną farbę nakładamy na suche, niemyte włosy. Czas stosowania 30 minut - czas liczymy od zakończenia aplikacji na odrost.

Aplikacja:
Na włosy naturalne: wymieszaną farbę nakładamy najpierw na długości włosa w odległości ok. 2 cm od skóry. Po 10 - 20 minutach przenosimy farbę na odrosty i pozostawiamy na następne 10 minut.

Na odrosty: wymieszaną farbę nakładamy bardzo dokładnie na odrosty i pozostawiamy na około 10 - 15 minut. Kolejno należy dodać odrobinę wody i dokładnie wmasować preparat we włosy, a następnie delikatnie przeczesać grzebieniem całą ich długość. Pozostawić na 10 - 20 minut.

Spłukiwanie:
Po upływie czasu trzymania (30 min.) przez chwilę delikatnie zmalaksować włosy, a następnie spłukać obficie wodą, do momentu, aż będzie ona czysta.

Rezultat: Po farbowaniu włosy utrzymują kolor przez długi czas, odrosty są niewidoczne, a siwe włosy w całości pokryte. Włosy są lśniące, jedwabiście miękkie i pełne zdrowego i naturalnego wyglądu.

Firma Cece to szeroka gama profesjonalnych produktów do włosów. Preparaty pojawiły się na rynku polskim pod koniec lat 90 – tych i od tamtej pory zyskują coraz większe poparcie. Ich formuła oparta jest na specjalnej szwedzkiej recepturze. Dzisiaj marka Cece dostępna jest nie tylko na rynku fryzjerskim, ale też konsumenckim.

Dane

Dane

Dla kogoDla niej
Rodzaj produktuFarby trwałe
Pojemność101 - 200 ml
DziałanieKoloryzujące
SeriaColor Creme
Oferty specjalnePromocja

Opinie

Napisz opinię
CECE OF SWEDEN Color Creme Farba w kremie do włosów 125ml

CECE OF SWEDEN Color Creme Farba w kremie do włosów 125ml

Inne produkty z tej kategorii:

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: