EKO-HIGIENA Paski do depilacji z perforacją extra rolka 50mb

Wysyłka już od 7,99 zł

11,89 zł

Uwaga: Ostatnie sztuki!

eko - Higiena

0000019185

00005296

2

Opis

Description

Paski do depilacji wykonane z wysokiej jakości materiałów przeznaczone do stosowania podczas zabiegów depilacji woskiem różnych partii ciała. Polecane zarówno dla pielęgnacji profesjonalnej w gabinetach kosmetycznych, jak i w czynnościach kosmetycznych wykonywanych w warunkach domowych.

Ze względu na swój kształt i wykonanie paski mogą być stosowane do każdego typu skóry i na wiele partii ciała (nogi, ręce, pachy, bikini, plecy).

  • Duże opakowanie
  • Materiał przyjazny dla skóry
  • Uniwersalne zastosowanie

Paski wykonane techniką perforacji pozwalają skórze oddychać i nie blokują jej ze względu na niewielkie otwory wytłoczone na ich powierzchni.

Sposób użycia: Po nałożeniu wosku nałożyć pasek na skórę i docisnąć dłonią, aby przylgnął do powierzchni, po czym zerwać szybkim ruchem w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa.

Eko - higiena to firma, która już od 11 lat zajmuje się produkcją, konfekcjonowaniem i dystrybucją artykułów jednorazowych do Salonów Fryzjerskich i Kosmetycznych, Solarium, Zakładów Opieki Zdrowotnej. Firma zajmuje się produkcją m.in. : ręczników, fartuchów, pelerynek, pasków depilacyjnych, kosmetyków salonowych.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuPlastry
Pojemność1 szt.
Strefa działaniaCiało

Opinie

Napisz opinię

EKO-HIGIENA Paski do depilacji z perforacją extra rolka 50mb

EKO-HIGIENA Paski do depilacji z perforacją extra rolka 50mb

Produkty powiązane