EKO-HIGIENA Paski do depilacji z włókniny perforowane 100szt

Wysyłka już od 7,99 zł

6,25 zł

eko - Higiena

0000019186

00005289

7

Opis

Description

Paski do depilacji przeznaczone do stosowania podczas zabiegów depilacji woskiem ciepłym, gwarantują profesjonalną aplikację i zadowalający efekt zabiegu. Odpowiednie do użytku zarówno w warunkach profesjonalnych, jak i domowych.

Ze względu na swój kształt i wykonanie paski mogą być stosowane do każdego typu skóry i na wiele partii ciała (nogi, ręce, pachy, bikini, plecy).

  • Bezpieczne dla skóry
  • Mocny materiał
  • Szerokie zastosowanie

W produkcji zastosowano technikę perforacji, co wytłoczyło na materiale niewielkie otwory pozwalające przepuszczać powietrze i nie blokować ujść mieszków włosowych skóry. Dodatkowo, umożliwia ona stosowanie również na skórę wrażliwą i skłonną do podrażnień.

Sposób użycia: Po nałożeniu wosku nałożyć pasek na skórę i docisnąć dłonią, aby przylgnął do powierzchni, po czym zerwać szybkim ruchem w kierunku przeciwnym do wzrostu włosa.

Eko - higiena to firma, która już od 11 lat zajmuje się produkcją, konfekcjonowaniem i dystrybucją artykułów jednorazowych do Salonów Fryzjerskich i Kosmetycznych, Solarium, Zakładów Opieki Zdrowotnej. Firma zajmuje się produkcją m.in. : ręczników, fartuchów, pelerynek, pasków depilacyjnych, kosmetyków salonowych.

Dane

Dane

Dla kogo?Dla niej
Rodzaj produktuPlastry
Pojemnośćod 20 szt.
Strefa działaniaCiało

Opinie

Napisz opinię

EKO-HIGIENA Paski do depilacji z włókniny perforowane 100szt

EKO-HIGIENA Paski do depilacji z włókniny perforowane 100szt

Produkty powiązane

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: