Kwasy

Kwasy hydroksylowe, nazywane też hydrokwasami, to substancje należące do grupy eksfoliantów chemicznych, czyli środków złuszczających skórę. Najpopularniejszymi z hydrokwasów są kwasy AHA (alfa-hydrokwasy) i PHA (poli-hydrokwasy). Zadaniem kwasów AHA i PHA jest regulacja odnowy komórkowej skóry, zwiększenie skuteczności działania innych kosmetyk...

Kwasy hydroksylowe, nazywane też hydrokwasami, to substancje należące do grupy eksfoliantów chemicznych, czyli środków złuszczających skórę. Najpopularniejszymi z hydrokwasów są kwasy AHA (alfa-hydrokwasy) i PHA (poli-hydrokwasy). Zadaniem kwasów AHA i PHA jest regulacja odnowy komórkowej skóry, zwiększenie skuteczności działania innych kosmetyków, lepsze nawodnienie skóry oraz spłycenie zmarszczek powierzchniowych.

W ofercie sklepu internetowego Trena zgromadziliśmy wysoce skuteczne i bezpieczne kwasy AHA i PHA marki Bielenda Professional. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółową charakterystyką proponowanych produktów w atrakcyjnych cenach. W razie pytań związanych z doborem kwasów AHA lub PHA służymy fachowym doradztwem.

Więcej