Gumy

Wśród kosmetyków do stylizacji, dostępnych w ofercie sklepu internetowego Trena, nie mogło zabraknąć profesjonalnych gum do włosów. Plastyczne kosmetyki o gęstej i lepkiej konsystencji, pomagają zapanować nad niesfornymi włosami, nadając im pożądany wygląd. Salonom kosmetycznym i klientom indywidualnym polecamy  gumy do włosów krótkich w atrakcy...

Wśród kosmetyków do stylizacji, dostępnych w ofercie sklepu internetowego Trena, nie mogło zabraknąć profesjonalnych gum do włosów. Plastyczne kosmetyki o gęstej i lepkiej konsystencji, pomagają zapanować nad niesfornymi włosami, nadając im pożądany wygląd. Salonom kosmetycznym i klientom indywidualnym polecamy  gumy do włosów krótkich w atrakcyjnych cenach.

Wśród oferowanych produktów dla mężczyzn dostępne są matujące i nadające połysk gumy oraz gumy usztywniające, które po rozgrzaniu w dłoniach nakłada się delikatnie na poszczególne partie włosów. Klientom sklepu online Trena polecamy w szczególności trwałe i wydajne gumy do włosów takich marek jak Joanna, L`Oreal, Marion czy Wella.

Więcej

Wybierz podkategorie