CND

PROMOCJE

Wyświetlane 1 - 5 z 5 produktów
 • 29,99 zł

  Vinylux dostępny jest w wielu modnych kolorach w tym 50 z nich odpowiadają znanym na całym świecie lakierom hybrydowym Shellac. Lakiery te zwiększają swoją przyczepność pod wpływem naturalnego światła utrzymują się na płytce paznokciowej ponad tydzień bez użycia bazy.

  29,99 zł
  Zobacz
 • 35,99 zł
  Chwilowy brak towaru

  Żelowy preparat do zmiękczania i usuwania skórek. Dzięki zawartości aloesu zapobiega wysuszaniu i pękaniu skórek, zmiękcza i wyrównuje balans nawilżenia. Nie spływa ze skórek. Butelka z pędzelkiem ułatwia aplikację.

  35,99 zł
  Zobacz
 • 21,49 zł
  Chwilowy brak towaru

  CND ScrubFresh to preparat do oczyszczania naturalnej płytki paznokcia o działaniu przeciwgrzybicznym, świetnie przygotowuje płytkę przed nałożeniem lakieru lub stylizacji. Pomaga poprawić przyczepność i odkaża płytkę paznokcia. Specjalny płyn dedykowany do odtłuszczania płytki paznokcia oraz przemywania masy żelowej i akrylowej.

  21,49 zł
  Zobacz
 • 33,49 zł
  Chwilowy brak towaru

  Preparat do usuwania skórek od CND umożliwia bezinwazyjne usuwanie nadmiaru skórek przy paznokciach. Dzięki specjalnej formule zmiękcza stwardnienia, poprawiając komfort zabiegu. Hydrokwasy skutecznie wygładzają  i usuwają obumarły naskórek. Ponadto przyspiesza regenerację i gojenie naskórka, nawilża i uelastycznia skórę.

  33,49 zł
  Zobacz
 • 29,99 zł
  Chwilowy brak towaru

  Niezwykle skuteczny, ekspresowy zmywacz do usuwania lakierów hybrydowych. Szybko rozpuszcza kolejne warstwy, umożliwiając sprawne oczyszczenie paznokci. Nie powoduje odbarwień paznokci, nie pozostawia białego nalotu.

  29,99 zł
  Zobacz
Wyświetlane 1 - 5 z 5 produktów

Menu